داستان صنعت برق چکاد

درباره ما | صنعت برق چکاد
بازار لاله زار تهران قدیم- صنعت برق چکاد

داستان صنعت برق چکاد

وقتی در سال 1360، در سن 12 سالگی، به‌عنوان شاگرد مغازه یکی از بستگانم، برای اولین‌بار به بازار الکتریکی لاله زار تهران پا گذاشتم، هرگز گمان نمی‌کردم که قدم به مسیری سرنوشت‌ساز گذاشته و بیش از 40 سال در این صنعت ماندگار شوم.

من، سید جواد جعفری به همراه یکی از قدیمی‌ترین دوستانم آقای سید ابوالفضل حسینی، از زمان نوجوانی در بازار لاله زار تهران، به کسب تجربه در حوزه فروش لوازم الکتریکی مشغول هستیم، و در سال 1373 یعنی حدود 13 سال پس از اولین روزی که پا به این بازار گذاشتیم، کسب و کار خود را به نام صنعت برق چکاد راه‌اندازی نمودیم.

فروشگاه بورس صنعت برق چکاد واقع در لاله زار جنوبی کوچه برلن تهران
اهداف ما در بورس صنعت برق چکاد

هدف ما در صنعت برق چکاد

طی سالیان فعالیت خود از ابتدا تاکنون، به آشنایی عمیقی از صنعت برق کشور رسیده و تجربه کار با تجار و بازاریان قدیمی را داشته‌ و به واسطه شناخت کافی و تجربه طولانی در این بازار افتخار جلب رضایت مشتریان بی‌شماری را در سابقه خود داریم. در تمام سال‌های کاری خود شعار اصلی فعالیت ما این بوده است:

بزرگ‌ترین خواسته قلبی ما، به‌دست آوردن لبخند رضایت و دعای خیر مشتریان است.

در راستای همین هدف، “مشتری مداری” و “صداقت کاری” به اصل اول فعالیت ما بدل شد. چرا که لوازم الکتریکی محصولاتی هستند که مستقیما با جان و مال افراد در ارتباطند و انتخاب یک محصول نامرغوب می‌تواند علاوه بر هدر رفت هزینه مالی، منجر به خطر افتادن جان افراد نیز گردد. از همین روی تصمیم گرفتیم همواره کالای اصل و باکیفیت با ارزان‌ترین قیمت بازار را در اختیار مشتری گذاشته و هرگز کالایی مغایر با کالای اصلی به دست مصرف‌کننده نرسانیم.

محصولات ما:

ما در صنعت برق چکاد، محصولات الکتریکی موجود در فروشگاه خود را از برندهای باکیفیت داخلی از جمله پارت الکتریک، سیماران، الکتروپیک، دلند، ایران الکتریک و بسیاری دیگر را از نمایندگی رسمی برندها تهیه کرده و با مناسب‌ترین قیمت ممکن در اختیار مردم عزیزمان قرار می‌دهیم.

محصولات موجود در فروشگاه ما شامل تمام لوازم الکتریکی ضروری است مانند انواع لامپ LED، لامپ هالوژنی، سیم و کابل مسی و آلومینیومی، آیفون تصویری، محصولات حرارتی، کلید و پریز و … است.

محصولات سایت بورس صنعت برق چکاد (بیش از 4000 هزار محصول)
چرا صنعت برق چکاد؟ بورس صنعت برق چکاد با شعار حذف واسطه‌ها و کاهش هزینه

چرا صنعت برق چکاد؟

ما با تکیه بر دو ارزش زیر، طی سالیان متمادی، موفق به جلب اعتماد برندهای معتبر و افراد بسیاری بوده‌ایم:

  • رساندن باکیفیت‌ترین کالا به دست مردم به کم‌ترین قیمت ممکن
  • راهنمایی درست و اصولی به مشتری، منطبق بر تجربه و شناخت کامل از بازار و همچنین پروژه مشتری

چشم‌ انداز ما:

در راستای تحقق هدف برتر و اصلی خود یعنی اصول مشتری مداری و صداقت کاری، در نظر داریم مرجعی جهت مقایسه کیفیت و قیمت لوازم الکتریکی در بازار اینترنتی ایران باشیم تا قدمی در راستای حفظ امنیت جانی و مالی هم‌وطنان‌مان برداریم.

چشم انداز پیش روی گروه بورس صنعت برق چکاد

1000+ محصول با کیفیت

2000+ مشتری

5000+ سفارش ارسال شده