امروز  جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵

سایت بورس صنعت برق

صفحه اصلی  .   معرفی ما  .   اخبار   .   راهنما و تعرفه درج آگهی  .    تماس با ما
گروه کالایی : تجهیزات برق صنعتی قیمت : 33999115  ریال

 

        شارژ کنترلر خورشیدی  به طور کل دستگاه  برای تنظیم ولتاژ و یا جریان  خروجی از پنل های خورشیدی برای محافظت از باطری ها در مقابل شارژ بیش از اندازه و وقتی که تنظیم بر نحوه شارژ باطری وجود نداشته باشد باتری بر اثر شارژ بیش از حد آسیب خواهند دید. با دستگاه شارژر خورشید که  می توان به راحتی انرژی نور را به انرژی الکتریک تبدیل کند. از این به بعد دیگر نگران تمام شدن باتری دستگاه های الکتریکی خود نبوده با این شارژر می توان انواع گوشی موبایل، دستگاه دوربین دیجیتال و خیلی از لوازم دیگر را وقتی دسترس به پریز برق ندارد، شارژ کرد.

شارژر نوری را به مدت حدود ۳ ساعت زیر نور آفتاب و یا نور چراغ معمول قرار دهد تا باطری داخل دستگاه شارژ شود و  بعد می توان با یکی از چند مبدل این دستگاه، گوشی و سایر لوازم الکتریکی خود را شارژ کند. در واقع می توان در طول روز باطری دستگاه را شارژ کرده و هنگام شب، از شارژ آن  مصرف کند.

تشکیل شده از پنل خورشید برای ذخیره انرژی نورانی خورشید در هر زمان و هر مکان باشد. همچنین با مصرف از باطری ذخیره کننده داخل می توان با USB و نیز آداپتور ، برق نیز دستگاه را شارژ نماید و شارژر  را همراه خود داشته باشد و در مواقع نیاز مصرف نماید.

 

این  مصرف مناسب برای شارژ تلفن همراه و سایر وسایل الکترونیک در سفر و در بیرون از خانه می باشد. در هر نقطه که نور خورشید به پنل شارژر خورشیدی بتابد می توان تلفن همراه و سازی دریافت را ذخیره کرده و می توان در مواقع لزوم  دستگاه الکترونیک خود را شارژ نماید.

 

دستگاه شارژر خورشیدی از  راه زیر  قابل شارژ است: تابش نور خورشید به فتوسل خورشید اتصال از طریق USB  به کامپیوتر اتصال به برق از طریق آداپتور در هر 3 حالت فوق دستگاه شارژ را ذخیره نموده و در لازم می توان از آن  مصرف نماید.                                     

این شارژر به سرعت توسط نور خورشید یا هر نوع منبع نوری دیگر هم چون لامپ‌ رشته‌ لامپ‌ کم مصرف مهتابی شارژ شده و انرژی کسب شده در خود ذخیره کند بعد می‌توان  برای نیاز با اتصال به انواع مختلف وسایل الکترونیکی از وسیله‌ مناسب برای شارژ دستگاه مختلف الکتریک و تلفن‌ همراه در سفر و یا جای‌ که دسترس به برق شهری ندارد .

شارژ کنترلر 10 امپر 12 ولت , 24 ولت برند استکا STECA))

شارژ کنترلر 12 و 24 ولت 20 آمپر برند استکا STECA))

شارژ کنترلر 24 ولت 30 آمپر برند استکا STECA))

جهت ورود به سایت اینورتر گروپ کلیک نمایید.

تماس با : اینورتر گروپ                                ارسال پیغام به اینورتر گروپ
 محصولات دیگر اینورتر گروپ
 
 درخواست های اینورتر گروپ
 گالری تصاویر اینورتر گروپ
 
 
شبکه آگهی
ورود به سایت
 
رمز عبور را فراموش کرده اید ؟
ثبت نام در سایت
نمایشگاه های صنعت برق
آخرین کاربر های ثبت شده پیوند ها انتقادات و پیشنهادات
 
  *
  *
 
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .             طراحی سایت