امروز  جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵

سایت بورس صنعت برق

صفحه اصلی  .   معرفی ما  .   اخبار   .   راهنما و تعرفه درج آگهی  .    تماس با ما
خانه هوشمند در شبکه هوشمند برق+ pdf
خانه هوشمند در شبکه هوشمند برق+ pdf
هوشمند سازی شبکه برق smart grid و به دنبال آن هوشمند کردن خانه ها در دنیا در حال پیشرفت و گسترش است. خانه های هوشمند دارای پارامترهای متعددی برای ذخیره انرژی و استفاده بهینه از انرزی است. در شبکه های هوشمند برق، خودرهای الکتریکی و برقی جایگزین خودرهای فعلی خواهند شد.
به گزارش "برق نيوز" هوشمند سازی شبکه برق و به دنبال آن هوشمند کردن خانه ها در دنیا در حال پیشرفت و گسترش است. خانه های هوشمند دارای پارامترهای متعددی برای ذخیره انرژی و استفاده بهینه از انرزی است. در شبکه های هوشمند برق، خودرهای الکتریکی و برقی جایگزین خودرهای فعلی خواهند شد. 
 
در آینده نزدیک هر خانه خود می تواند با نصب مولد های خورشیدی برق خود را تامین کند و یا حتی به شبکه برق نیز تزریق نماید. اینفوگرافی زیبا به مقایسه روند هوشمندسازی شبکه برق در دنیا در سالهای 2012، 2015 و 2050 می پردازد.
 
در اتوماسیون خانه ها BMS یا خانه های هوشمند، کنترل کامل مصرف انرژی به صورت هوشمند صورت خواهد گرفت و بهینه ترین شکل مصرف برق و انرژی را در پی خواهد داشت.
 
در اینفوگراف مشخص شده است که در سال 2020 تقریبا 20 درصد خودروهای دنیا الکتریکی شده اند که می توانند به شبکه برق نیز وصل شوند. بر بام خانه ها پنل های خورشیدی نصب شده است و در شبکه گسترده ای خانه ها با شبکه برق هماهنگ شده تا مصرف را بهینه کرده و با توجه به وضعیت شبکه برق، مصرف خود را تنظیم نمایند.
 
همین مقایسه برای سال 2050 نیز صورت گرفته است.میکرو شبکه ها به صورت کامل شکل گرفته اند.همه خودروهای مورد استفاده برقی یا هیبریدی هستند و همه خانه ها به منابع ذخیره انرژی مجهز شده اند تا در مواقع ضروری و پیک مصرف از ان استفاده کنند. تقریبا همه خانه ها دارای منابع تولید برق از نوع خورشیدی یا بادی خواهند شد و ارتباط دو سویه ای با شبکه برق دارند.
 
ورود به سایت
 
رمز عبور را فراموش کرده اید ؟
ثبت نام در سایت
شبکه آگهی
نمایشگاه های صنعت برق
آخرین کاربر های ثبت شده پیوند ها انتقادات و پیشنهادات
 
  *
  *
 
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .             طراحی سایت