امروز  جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵

سایت بورس صنعت برق

صفحه اصلی  .   معرفی ما  .   اخبار   .   راهنما و تعرفه درج آگهی  .    تماس با ما
لامپ های LED با عمر 40 سال
لامپ های LED با عمر 40 سال
شرکت Firefly LED سری کاملی از «لامپ‌های LED هوشمند» را توسعه داده است که می‌توانند جایگزین لامپ‌های معمولی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری شوند (به هیچ تجهیزات اضافی نیازی نیست). این لامپ‌ها دارای یک هیت‌سینک بزرگ خارجی هستند که گرما را از لامپ دور می‌کند و دمای لامپ را تا میزان ۳۲% کاهش می‌دهد و این موضوع، در افزایش طول عمر لامپ تأثیر بسزایی دارد.
 
تصور کنید که مجبور نباشید لامپ‌های خانه‌ی خود را تا ۴۰ سال عوض کنید و همچنین هزینه‌های انرژی خود را تا میزان ۹۰ درصد کاهش دهید! حالا تصور کنید که در صورت نیاز به تعویض لامپ، به جای جایگزین کردن کامل آن فقط چند لامپ LED را از درون محفظه‌ی لامپ تعویض کنید، یعنی حتی محفظه‌ی لامپ هم نیاز به بازیافت ندارد. با چراغ‌های LED فایرفلای، این رویای شما تحقق می‌یابد.
 
به گزارش "برق نیوز" شرکت Firefly LED در آستین (Austin) تگزاس سری کاملی از «لامپ‌های LED هوشمند» را توسعه داده است که می‌توانند جایگزین لامپ‌های معمولی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری شوند (به هیچ تجهیزات اضافی نیازی نیست). این لامپ‌ها دارای یک هیت‌سینک بزرگ خارجی هستند که گرما را از لامپ دور می‌کند و دمای لامپ را تا میزان ۳۲% کاهش می‌دهد و این موضوع، در افزایش طول عمر لامپ تأثیر بسزایی دارد. در کنار هیت‌سینک مذکور، درایوری که این کمپانی اختراع کرده در افزایش کارایی و عملکرد لامپ بسیار موثر واقع شده است.
 
از برگه‌ی اطلاعات این لامپ، به نظر می‌رسد که اگر قیمت لامپ‌های LED فایرفلای حدود ۳۵ دلار باشد (مدل استارفلای PAR20)، خرید آن‌ها اصلاً به صرفه نیست ولی اگر نمودارها و اطلاعاتی که در اختیار قرارمان داده‌اند صحیح باشند، با کاهش هزینه‌ی انرژی مصرفی، هزینه‌ی خرج شده برای خرید به طور کامل پس از چند ماه باز می‌گردد (با توجه به هزینه‌های انرژی در آمریکا).
 
 
منبع:   ecogeek.ir
ورود به سایت
 
رمز عبور را فراموش کرده اید ؟
ثبت نام در سایت
شبکه آگهی
نمایشگاه های صنعت برق
آخرین کاربر های ثبت شده پیوند ها انتقادات و پیشنهادات
 
  *
  *
 
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .             طراحی سایت